אודות

banner
download 1
download 2
download 3
download 4
previous arrow
next arrow

הכישרון והניסיון המשותף של הצוות שלנו הם שהופכים אותנו להיות יוצאי דופן. אנו פועלים מתוך  תשוקה אמיתית לחדשנות. פריסות יעילות, טכנולוגיה רספונסיבית, ריהוט נצחי עד לבדי יוקרה המיוצרים באופן מורכב אשר יוצרים תוצאה הרמונית. לכן הגישה המקצועית שלנו והתעקשותנו על תשומת לב קפדנית לפרטים משפרים עוד יותר את התוצאה. איך עובר עיצוב מהקונספט לסיום מוצלח? עם ניהול לוגיסטיקה תובענית! אנו יוצרים לוחות זמנים של פרויקטים, תוך כדי פיקוח אישי על כל היבט ויחיד באמצעות תקשורת עם עסקאות, עריכת ביקורי אתרים קבועים ופתרון בעיות בשקדנות.

אנו מציעים חבילות המותאמות אישית במיוחד לפרויקטים למגורים יוקרתיים, פיתוחים או חללים מסחריים בסגנון בוטיק, בהם אנו מנהלים את הכל מהקונספט הראשוני ועד השלמתו. אנו שואפים לגישה מדוקדקת מונעת פרט, ארכיטקטורת פנים, עיצוב חלל וכן עיצוב פנים מוכוון. חבילה זו כוללת כל דבר, החל בעבודה לצד מפתחים, אדריכלים וכלה בניהול קבלנים, קבלני משנה, רכישת אלמנטים עיצוביים, ביצוע תכניות עיצוב ולבסוף עיצוב הפנים שלנו.

אנו מזמנינים אתכם ליצור קשר צרו קשר כדי לדון בפרויקט השירות המלא שלכם. זה יעזור לנו להבין את היקף הפרויקט, בנוסף ללמוד עליכם קצת יותר, תוך כדי לעזור לכם לנסח את הצרכים הספציפיים שלכם. לאחר מכן נחזור אליך עם פרטים כיצד אנו עשויים להתקדם.

צרו עימנו קשר לשוחח על הפרוייקט שלכם